o PZG
Historia
Zarząd
Biuro
Kontakt
Statut
Menu główne
Aktualności
Licencje PZG
Licencje FIG
antydoping
Kadra Narodowa
Baza zawodników
Okręgi i kluby
Linki
Pliki
Gimnastyka Artystyczna
o GA
Zarząd sekcji GA
Gimnastyka Artystyczna
Aktualności
Kalendarz
OS PZG-Gdynia

Kadra Narodowa
Komisje:
Sędziowska
M- Szkoleniowa
Gimnastyka Sportowa Kobiet
o GSK
Zarząd sekcji GSK
Gimnastyka Sportowa Kobiet
Aktualności
Kalendarz
OS PZG-Zabrze

Kadra Narodowa

Komisje:
Sędziowska
M- Szkoleniowa
Gimnastyka Sportowa Mężczyzn
o GSM
Zarząd sekcji GSM
Gimnastyka Sportowa Mężczyzn
Aktualności
Kalendarz
OS PZG-Gdańsk

Kadra Narodowa
Komisje:
Sędziowska
M-Szkoleniowa
Wyszukiwarka

statystyki
gości na stronie: 7
Odwiedziło nas:
osób
Serwis zarejestrował:
odsłon stron

OZ UKS- Wrocław 2005 - 2005-11-10 13:46:05
Ogólnopolskie Zawody UKSów 2005- WrocławW dniach 26- 27 listopada odbędą się Ogólnopolskie otwarte zawody Uczniowskich Klubów Sportowych w gimnastyce artystycznej. Rywalizacja 138 zgłoszonych zawodniczek z 17 klubów odbywać się będzie na hali sportowej wrocławskiej AWF, gdzie mogliśmy już odglądać w tym roku najlepsze polskie zawodniczki w Mistrzostwach Polski seniorek i juniorek w gimnastyce artystycznej. Organizatorem zawodów jest UKS "Kopernik" Wrocław wspomagany przez głównego sponsora VB Leasing Polska S.A.



Volksbank Leasing Polska S.A.
Sponsor główny- VB Leasing Polska S.A.



Data: 26- 27.11.2005

Miejsce:
Hala Sportowa AWF (Stadion Olimpijski)
Wrocław

Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy "Kopernik"
www.uks.kopernik.wroclaw.pl


Program zawodów:

Sobota (26.11.2005):
9:30- 11:30 treningi
11:00 odprawa techniczna i sędziowska (sala zawodów)
12:00- 13:10 Kategoria I (układ Taneczno- Akrobatyczny)
13:20- 14:30 Kategoria II (układ Taneczno- Akrobatyczny)
14:45 Otwarcie zawodów
15:00- 16:10 Kategoria III (przybór do wyboru)
16:20- 17:30 Kategoria IV (piłka)
17:40- 18:10 Kategoria V (maczugi)

Niedziela (27.11.2005):
9:00- 10:10 Kategoria II (przybór do wyboru)
10:20- 11:50 Kategoria III (układ Taneczno- Akrobatyczny)
12:00- 13:10 Kategoria IV (przybór do wyboru)
13:20- 13:50 Kategoria V (przybór do wyboru)
14:20 Zakończenie zawodów

Uwaga:
Kategoria I i II- program klasy młodzieżowej lub III
dodał: gymo |

Kalendarz- ostatnio uaktualniane
-Zgr GSK 2014- ...
-Zgr GSK jun 20...
-FOOM GA 2014- ...
-FOOM GS 2014- ...
-GPP 2014- Olesno
-ME 2014- Baku
-Gym Festiwal 2...
-Zgr UEG 2014- ...
-Kołakowskich 2...
-PP PZG GA 2013...
-wiecej...
Ogłoszenia
Praca w Szczecinie- gimnastyka sportowa mężczyzn
głosowanie
Który gimnastyką interesujesz się najwięcej?
GA
GSK
GSM

[wyniki | ankiety]
Nowo dodane strony internetowe:
- Eurovison- UEG
- UEG- transmi...
- ZSSO Gdynia ...
- TVP- Londyn ...
- Magazyn Tren...
- MKS Kusy Szc...
- Akademia Tre...
- Nieoficjalny...
- Leszek Blani...
- KS Korona Kr...
Zawodnicy- ostatnio uaktualniane
-Pasieka Weronika
-Gorlikowska Al...
-Emurla Laura
-Jaworska Martyna
-Kocjan Maja
-Liszka Anna
-Pacholec Korne...
-Jachura Aleksa...
-Zamirska Adria...
-Daniluk Małgor...
-wiecej...
Partnerzy



Najnowsze pliki do pobrania
-OOM2014-GA-Wr...
-OOM2014-GA-Wr...
-OOM2014-GA-Wr...
-OOM2014-GA-Wr...
-OOM2014-GA-Wr...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-OOM2014-Zabrz...
-GPP2014-Olesn...
-wiecej...
Copyright 2003-2013 Kamil Skwarczynski. Wszelkie prawa zastrzezone.

powered by jPORTAL 2